מחשב נייד עם נתוני אתרים

צפו באתרים 

כמו בחיים, אתר האינטרנט שלך אמור וצריך לשקף את פעילות העסק בצורה הטובה ביותר. האתר יהפוך ל"סוכן המכירות" הדיגיטלי שלך 24/7, ללא חופשים, ללא תלונות וללא חל"ת :)

לפני שנבנה את האתר שלך, נבחן את הצרכים נבחנים בקפידה ונתאים עבורך אתר העונה לדרישות השיווקיות, לצד התקציב שהוגדר מראש. בלי הפתעות ובלי אותיות קטנות.

כל אתר שאנו בונים נבנה מאפס. התכנים שלך נאספים, לצד התמונות הנדרשות, אנו עורכים את הכתוב, מחלקים לקטגוריות המתאימות ודואגים שכל התוכן יותאם לסלולאר בצורה מיטבית, לצד קידומו של האתר ברשתות החברתיות ובמנוע החיפוש של גוגל.

שלבים בבניית אתר

אפיון אתר


אפיון הצרכים ומטרת האתר נעשית בפגישה טלפונית/ פרונטלית בה נבין מה מטרתכם בבניית האתר, מה הנכסים הדיגיטלים הקיימים שלכם, מהו הסגנון העיצובי והטקסטואלי המתאים לכם, לצד זאת נחליט יחד על מילות החיפוש החשובות לכם בכדי לקדם את האתר בצורה הטובה ביותר בהתאם לקהלים ולמטרות השיווקיות שלכם. בסיום האפיון תקבלו הצעת מחיר מסודרת ולוח זמנים לביצוע העבודה. לא יודעים איזה אתר מתאים לכם? אנו נעשה עבורכם מחקר בהתאם לסוג העסק ולפעילות שלכם ונציע לכם את האופציה האופטימלית לבניית האתר, לנראות ולתוכן שלו.
עיצוב ובניית אתר


אנו נקבל מכם את כלל החומרים לבניית האתר: לוגו, תמונות, פרופיל עסק, טקסטים רלוונטיים וכיו"ב ונבנה את האתר תוך זמן קצר ובשיתוף פעולה צמוד. יש לנו ניסיון ענק עם עסקים מכל הסוגים, כך שנשמח להשלים לכם את החסר בהתאם לסוג העסק שלכם. לוגו חדש? אין בעיה. המחלקה הגרפית לנו לרשותכם. דחיתם את כתיבת פרופיל העסק? אנשי התוכן שלנו יערכו עבורכם פרופיל מקצועי, שיווקי ומדוייק. צריכים תמונות מקצועיות? נארגן לכם צלם או נשתמש במאגרי תמונות מקצועיים שברשותנו. כדאי לשוטט ברחבי הרשת בטרם בניית האתר, להתרשם מעסקים דומים, לרשום הערות, לשמור צילומי מסך וקישורים- כך תקבלו אתר בטעם ובסגנון הקרוב אליכם במינימום זמן.
תחזוקה שוטפת


בסיום בניית אתר האינטרנט החדש שלכם, הכנסת מילות המפתח והטקסטים הנכונים שגוגל יאהב ויקדם, פינישים כאלו ואחרים, אנו נשחרר את האתר לאוויר העולם ונעקוב אחריו בקפדנות במהלך החודשיים הבאים. רק לאחר שנראה כי הוא צועד בבטחה ברחבי הרשת- נעביר לכם את השליטה לשינוי והוספת תכנים בעצמכם. רוצים להמשיך איתנו? אם אתם מעדיפים להתעסק בעבודה שלכם ולהשאיר את העבודה היום-יומית של האתר עבורנו, תוכלו לקבל שירות תחזוקת אתר בהתאם לכמות השינויים והעדכונים, בתשלום חודשי קבוע או אך ורק בזמן שינוי- לבחירתכם. אתר אינטרנט מצריך תחזוקה ועדכונים מעת לעת, בהתאם לסוגו ולמטרותיו. מומלץ לקדם את האתר ברשתות החברתיות בהם אתם פעילים. גולש המגיע לאתרכם יעריך את העסק שלכם יותר מעסק נטול אתר, מה שיביא לסיכוי גבוה יותר לעשות דווקא אתכם עסקים.