חיפוש

מי צריך אתר כשיש רשתות חברתיות?

אחת השאלות היותר רלוונטיות שאנחנו נשאלים היא ״מי לעזאזל צריך אתר אינטרנט כשאני נמצא ברשתות החברתיות״? שאלה מצויינת.


gifכדי להבין למה בכלל צריך אתר אינטרנט, כדאי להבין מה מאפשרות לך הפלטפורמות החברתיות ומה לא. אז הרשתות החברתיות מאפשרות לך להתבטא, להפיץ את המידע שלך ולצבור אוהדים, לייקים ושיתופים וכמובן לקדם את עצמך לעוד ועוד קהלים.


אממה הרשתות החברתיות הגועשות מאפשרות לכל אחד ״לצעוק״ את המסר שלו, וכשכולם צועקים יחד, קצת קשה לשמוע אותך ולבודד את רעשי הרקע.


הרשתות החברתיות מצויינות כדי למשוך עוד ועוד קהלים לעסק שלך, ל״בית״ הפרטי שלך- ולשם כך כדאי ומומלץ לבנות אתר עצמאי שישקף את הפעילויות שלך, יביא לידי ביטוי את השוני והייחודיות שלך וירכז במקום אחד את מלוא השירותים והפתרונות שאתה מציע עבור אותם אלו שנחתו אצלך באתר, במרחב הוירטואלי שהוא אך ורק שלך. בלי רעשי רקע, ללא פיד אין סופי שנגלל ונגלל, רק אתה והלקוח הפוטנציאלי אחד על אחד.


בנוסף לכך, באתר אינטרנט משלך אתה זה ששולט בהיררכיית הגלישה, ובמילים אחרות ב״סדר״ שבו אתה מעוניין להוביל את הגולש, שלב אחר שלב עד הפיכתו מגולש זר ללקוח שצורך את השירות אותו אתה מציע. באתר משלך אתה הבעלים של התוכן המוצג, ללא חוקים ומדיניות שמשתנה מעת לעת ברשתות החברתיות, כשם שאתה הוא הבעלים של החנות הפיזית שלך ואתה קובע איך המקום נראה ומעוצב- כך גם באתר אינטרנט משלך, אינך כפוף למגבלות ולמדיניות פרט לתוכן אותו אתה קובע.


מעבר ליתרונות המוזכרים כאן, לאתר אינטרנט יש תפקיד חשוב באופן שבו אתה מציג את עצמך כלפי לקוחות ,שותפים עסקיים וכיו״ב. ״היכנס לאתר שלי״ נשמע תמיד טוב יותר מאשר ״חפש אותי בפייסבוק״... אתר עצמאי מעיד (לרוב) על עסק רציני, מאורגן המביא את מכלול המידע הרלוונטי אודותיו במקום אחד, החוסך ללקוח רלוונטי גלילה ברשתות החברתיות בהן אתה פעיל, בין סרטונים, פוסטים וברכות שנה טובה וחג שמח.


באתר אינטרנט הבנוי בצורה נכונה- ניתן לראות בקלות את כל המידע הרלוונטי אודותיך בצורה נוחה ומרוכזת ומכאן הדרך לצרוך ממך את השירותים שאתה מציע- קצרה ונעימה יותר.


מעוניינים בהצעת מחיר לבניית אתר?


לשיחת ייעוץ ללא התחייבות

04-6971469 / 050-4090474


29 צפיות0 תגובות